© 2017 by Krzysztof Rzepkowski

  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon

NARZĘDZIA WYWIERANIA WPŁYWU W SPRZEDAŻY

Przypomnij sobie swoją ostatnią niedopiętą transakcję. Klienci byli zainteresowani mieszkaniem, wypytali Cię o wszystkie szczegóły techniczne, sprowadzili na miejsce pół rodziny oraz eksperta od budowlanki, podęli nawet rozmowy dotyczące ceny i warunków transakcji, po czym… nie kupili. Przepadli jak kamień w wodę, przestali odbierać telefon i odpisywać na maile, a godziny pracy, które im poświęciłeś poszły na marne.

Takie sytuacje to norma w sprzedaży i nigdy ich w całości nie wykluczysz. Możesz jednak w dużym stopniu im zapobiegać, stosując odpowiednie środki perswazji, które zminimalizują u klientów lęk przed zakupem, skrócą ich proces decyzyjny i zwiększą potrzebę zakupową.

 

Zapraszam na czterogodzinne szkolenie, podczas którego poznamy i przećwiczymy dwie najskuteczniejsze techniki wywierania wpływu w sprzedaży. Dzięki nim będziesz domykał szybciej i częściej, zmniejszysz liczbę niedopiętych transakcji, a w rezultacie zaczniesz zarabiać więcej, czerpiąc radość i satysfakcję z pracy w sprzedaży.