© 2017 by Krzysztof Rzepkowski

  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon

PODZIEL SIĘ

Brałeś udział  w moim szkoleniu? Czytasz wpisy na blogu Buty Klienta? Podziel się swoją opinią. 

Szkolenie przepełnione pozytywną energią, profesjonalizmem jaki i konkretnymi radami. Punkt po punkcie wprowadziłam do pracy pośrednika i widzę efekty! Dziękuję za szkolenie przeprowadzone w Gdyni i pozdrawiam!

Agnieszka Olszewska

​Świetny prowadzący 😉. Tym co jeszcze nie mieli okazji poznać Krzysztofa Rzepkowskiego - polecam!

Łukasz Comperlik

Pytaj, nie gadaj - sprawdza się i w pracy i w życiu ☺ Szkolenie "Ask & Sell" z serii Buty Klienta z Krzysztofem Rzepkowskim. Polecam!

Emilia Woronowicz

Muszę się z Wami podzielić... Wczoraj jak już wiecie byłam na szkoleniu z negocjacji w Krakowie prowadzone przez Krzysztofa Rzepkowskiego - uważam MISTRZA w swoim fachu. Dziś miałam zaplanowaną prezentację nieruchomości w Ustroniu. Jechałam tam świeżo po szkoleniu pełna pozytywnej energii. Wykonałam punkt po punkcie plan jaki przekazał mi wczoraj na szkoleniu Krzysztof. Efekt? Na miejscu podpisana została umowa rezerwacyjna, początkiem miesiąca planujemy akt notarialny. ZERO negocjacji ceny-dom idzie za cenę ofertową ;) TO DZIAŁA!!!! Krzysztof - dziękuję Ci BARDZO za przekazanie mi tej wiedzy, która wykorzystana na żywym organizmie działa. Dziękuję także Ilonie z Krakowa za zorganizowanie szkolenia.

Kopia -Renata Szymik

Dziś miałam ogromną przyjemność uczestniczyć w szkoleniu prowadzonym przez Krzysztofa Rzepkowskiego - Buty Klienta:)

Dziękuję za pozytywną dawkę energii i solidną dawkę wiedzy 😃

Aneta Grzegorek

Please reload